Vanessa & Ashley
Registrujte se na najbolji Srpski forum o Vanessi i Ashley! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Vanessa & Ashley
Registrujte se na najbolji Srpski forum o Vanessi i Ashley! Smile
Vanessa & Ashley
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Vanessa i Miley nisu najbolje prosle od strane kriticara na TCA '09

+2
.Unusual Me.
*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

Dve prelepe tinejdzerke, koje su uzori mnogim devojkama sirom sveta, nisu delovali kao uzori nedavno na Teen Choice Awards-u.
Dan Cook je napravio "salu" na Vanessin racun, sto se tice njenih golih slika.
On je vikao: "Devojko, moras da zadrsis svoju odecu na sebi! Telefoni sluze za telefonske pozive devojko!" Ovo nije prijalo zvezdi filma "Bandslam".
Kasnije, ovo je bilo iseceno iz showa i nije se prikazivalo na televiziji.


Sa druge strane, tinejdzerska kraljica Miley Cyrus pokrenula je pravo komesanje kada je na sceni izvodila svoju pesmu, i koristila stripersku sipku.
Suvisan je komentar da je mnogo roditelja ovo takodje videlo i da im se nije dopalo.

Obe, Miley i Vanessa, imaju sjajnu karijeru u nastavku zivota, i tinejdzeri se ugledaju na njih, njihov stajling, izjave i buduce filmove.

.Unusual Me.

.Unusual Me.
~**Web Master**~
~**Web Master**~

Pa to je jihov izbor kako ce i sta ce.
Naravno da Vanessa nije namerno izbacila slike u avnost, ali naprotiv ne protovom je, nije trebala ni da se slika.
A za Miley, pa ako je deo tacke, nije ni prva ni poslednja koja igra oko sipke za plesnu tacku, pa nije ona striptizeta, vec da joj nastup bude bolji.

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

Meni je to za Miley bas glupo sto su napisali..Mo's misliti, pa nije izvodila striptiz, samo je stajala pored sipke, nije nis' lose uradila...
A sa Vany se desilo to sto se desilo, sta sad da radi...
Ali ne mora je sad neki tamo probadati i podsecati na to, i na taj nacin se saliti... Rolling Eyes
Dobro je da su to izbacili iz programa, mada bi bilo zanimljivo videti kako bi Nessa odreagovala...

.Unusual Me.

.Unusual Me.
~**Web Master**~
~**Web Master**~

Ja mislim da bi se nasmejala i postupila kao svk nprmalna devojka, da nece nesto da se dere, moda neki diskretan pogled kao svako normalan, ali ni taj debil nije treba da podseca i podbada.

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

pa ne verujem da se bas nasmejala...Tesko...
Nije pravila skandal, ali sumnjam da joj je bilo do smejanja Neutral

Edit: Nasla sam!
Pogledajte!

.Unusual Me.

.Unusual Me.
~**Web Master**~
~**Web Master**~

Bas je gad, a kao sto sam i rekao, vanessa je to dostojanstveno primila i tako u skladu se i ponasala. Bravo Vanny!

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

Da, nije joj bilo drago (msm kako ce i biti) ali je dobro podnela, nije se smejala kao sto sam i ocekivala, ne moze to ispraviti, tako da... Svaka cast Vany!

Mrs. Nadal

Mrs. Nadal
~*.*MoDeRaToR*.*~
~*.*MoDeRaToR*.*~

Hahaha ovo uopste nije bilo smijesno!!!Kao da je Vany kriva sto su njene slike procurile u javnost!!!!Bash je lijepo odreagovala na sve to!!!A Miley uopste nije radila striptiz!!!

http://rnadal4ever.forumotion.net

JoJo ~ KeAp It ReAl

JoJo ~ KeAp It ReAl
~AshLeY AdMiN~
~AshLeY AdMiN~

Ma ovaj se izgubio, mislim stvarno bas je glupo sto ju je pitsecao na to, ali u pravu je nije trebala da se slika, ali sad je gotovo, sto se tice Miley, pa nije se skinula ili tako nesto,s amo je igrala, i nisu bili uopste onakvi pokreti kakve prave prave striptizete...
I ne kontam samo naziv teme je da su najbolje prosle kod kritcara, ali ovo je meni vis ekao najgore...

http://mileycyrus-4ever.forumotion.com/forum.htm

●¢αѕι υη αηgєℓ●

●¢αѕι υη αηgєℓ●
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

Zac Efron wrote:Bas je gad, a kao sto sam i rekao, vanessa je to dostojanstveno primila i tako u skladu se i ponasala. Bravo Vanny!

http://www.mileycyrus.forumb.biz

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

JoJo '93 wrote:Ma ovaj se izgubio, mislim stvarno bas je glupo sto ju je pitsecao na to, ali u pravu je nije trebala da se slika, ali sad je gotovo, sto se tice Miley, pa nije se skinula ili tako nesto,s amo je igrala, i nisu bili uopste onakvi pokreti kakve prave prave striptizete...
I ne kontam samo naziv teme je da su najbolje prosle kod kritcara, ali ovo je meni vis ekao najgore...
JoJo naslov teme je Vanessa i Miley nisu najbolje prosle od strane kriticara na TCA '09

Number_1_Ashnessa_Fan

Number_1_Ashnessa_Fan
~*.*MoDeRaToR*.*~
~*.*MoDeRaToR*.*~

Uzas!!!Ovaj lik je stvarno uzasno bezobrazan,nije Nessa namerno pustila te slike u javnost,ali je to stvarno dostojanstveno primila kad je ovaj rekao....

A sto se Miley tice,ni to nije u redu,jer je ona to uradila da bi koreografija bila bolja i uopste nije izgledala kao striptizeta

http://girlsworld4um.forumotion.net/

JoJo ~ KeAp It ReAl

JoJo ~ KeAp It ReAl
~AshLeY AdMiN~
~AshLeY AdMiN~

Ju, ja sam pograsno procitala, e kad sam gledala doslo mi je da prebijem onog lika, Vany se nasmejala, ali se videlo da s epostidela i da joj nije sve jedno....
A i on je debil, fora sa "novim" telefonima je da imaju vise opcija, a ne da sluze samo za pozive!!!

http://mileycyrus-4ever.forumotion.com/forum.htm

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum