Vanessa & Ashley
Registrujte se na najbolji Srpski forum o Vanessi i Ashley! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Vanessa & Ashley
Registrujte se na najbolji Srpski forum o Vanessi i Ashley! Smile
Vanessa & Ashley
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

oporavila se waljda..xd

+6
●¢αѕι υη αηgєℓ●
*anchika <3 *
~♥Andjela♥~
**[Z~e~Lj~a~N~a]**
*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
•°SmAll_TiGer°•
10 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1oporavila se waljda..xd Empty oporavila se waljda..xd Tue May 19, 2009 2:24 pm

•°SmAll_TiGer°•

•°SmAll_TiGer°•
*Pocinjes da ih obozavas*
*Pocinjes da ih obozavas*



Ashley se slika za casopis

oporavila se waljda..xd Ash-btscosmo

Ashley Tisdale se slikala za poznati casopis Kosmopolitan... Super je izgledala i izgleda da se oporavila...

http://www.dancerportal.com

2oporavila se waljda..xd Empty Re: oporavila se waljda..xd Tue May 19, 2009 2:31 pm

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

da,oporavila se od onog kao "teskog perioda"...heh,bas mi je drago! Very Happy
Mislim da je to zato sto joj je singl imao dobar uspeh i dobre su prognoze za album... Very Happy
Go,Ash! Razz

3oporavila se waljda..xd Empty Re: oporavila se waljda..xd Tue May 19, 2009 2:45 pm

**[Z~e~Lj~a~N~a]**

**[Z~e~Lj~a~N~a]**
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

*~*M*i*Lj*A*n*A*~* wrote:da,oporavila se od onog kao "teskog perioda"...heh,bas mi je drago! Very Happy
Mislim da je to zato sto joj je singl imao dobar uspeh i dobre su prognoze za album... Very Happy
Go,Ash! Razz
Slazem se... Smile.

4oporavila se waljda..xd Empty Re: oporavila se waljda..xd Wed May 20, 2009 7:58 am

~♥Andjela♥~

~♥Andjela♥~
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

**[Z~e~Lj~a~N~a]** wrote:
*~*M*i*Lj*A*n*A*~* wrote:da,oporavila se od onog kao "teskog perioda"...heh,bas mi je drago! Very Happy
Mislim da je to zato sto joj je singl imao dobar uspeh i dobre su prognoze za album... Very Happy
Go,Ash! Razz
Slazem se... Smile.
I sa se slazem!

5oporavila se waljda..xd Empty Re: oporavila se waljda..xd Wed May 20, 2009 9:29 am

*anchika <3 *

*anchika <3 *
*Pocinjes da ih obozavas*
*Pocinjes da ih obozavas*

soooper :DDDDDD

6oporavila se waljda..xd Empty Re: oporavila se waljda..xd Wed May 20, 2009 12:22 pm

●¢αѕι υη αηgєℓ●

●¢αѕι υη αηgєℓ●
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

*~*M*i*Lj*A*n*A*~* wrote:da,oporavila se od onog kao "teskog perioda"...heh,bas mi je drago! Very Happy
Mislim da je to zato sto joj je singl imao dobar uspeh i dobre su prognoze za album... Very Happy
Go,Ash! Razz

http://www.mileycyrus.forumb.biz

7oporavila se waljda..xd Empty Re: oporavila se waljda..xd Wed May 20, 2009 12:39 pm

.Unusual Me.

.Unusual Me.
~**Web Master**~
~**Web Master**~

Prelepa je, samo od cega se oporavila? Razz

8oporavila se waljda..xd Empty Re: oporavila se waljda..xd Thu May 21, 2009 8:06 am

:: Otkacxena Mala ::

:: Otkacxena Mala ::
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

Kao imala je tezak period i anoreksiju ali ja smatram da su to lazi i da je uvek bila ok ...

9oporavila se waljda..xd Empty Re: oporavila se waljda..xd Thu May 21, 2009 8:13 am

JoJo ~ KeAp It ReAl

JoJo ~ KeAp It ReAl
~AshLeY AdMiN~
~AshLeY AdMiN~

I ja, ali ako je stvarno bilo toliko ozbiljno, mnogo mi je drago da joj je sad dobro....
Jako lepo izgleda!!!!!

http://mileycyrus-4ever.forumotion.com/forum.htm

10oporavila se waljda..xd Empty Re: oporavila se waljda..xd Thu May 21, 2009 8:15 am

:: Otkacxena Mala ::

:: Otkacxena Mala ::
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

JoJo '93 wrote:I ja, ali ako je stvarno bilo toliko ozbiljno, mnogo mi je drago da joj je sad dobro....
Jako lepo izgleda!!!!!

slazem se potpuno : ))

11oporavila se waljda..xd Empty Re: oporavila se waljda..xd Fri May 22, 2009 6:59 am

*Iwona*

*Iwona*
*Pocinjes da ih obozavas*
*Pocinjes da ih obozavas*

extra tnx

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum