Vanessa & Ashley
Registrujte se na najbolji Srpski forum o Vanessi i Ashley! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Vanessa & Ashley
Registrujte se na najbolji Srpski forum o Vanessi i Ashley! Smile
Vanessa & Ashley
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Vanessa Hudgens: Lovely in Los Angeles

+2
.Unusual Me.
**[Z~e~Lj~a~N~a]**
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Vanessa Hudgens: Lovely in Los Angeles Empty Vanessa Hudgens: Lovely in Los Angeles Sat Jun 06, 2009 6:23 am

**[Z~e~Lj~a~N~a]**

**[Z~e~Lj~a~N~a]**
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

Ona uvek radi nesto i juce je vidjena kako se sprema za ,,exkurxiju"u Los Andjelesu.High School Musical zvezda je vidjena kako ljubazno brine o svojim torbama obucena u neki heavy stil dok je cekala auto.Obukla je tanki beli top,sorcic i par crnih gladiator sandala.
U jos jednim vestima Vanessin decko Zac joj je ljubazno ponudio par saveta o njenoj proslosti brzo-skidanje status-.
Kako je insajder rekao za novine:,,Zac veruje da je za nju dobro da malo proputuje.On zeli da postane ,,A"glumac i zato on zeli da Vanessa ostane dugo sa njim.On je rekao ako ona zeli da se slika gola,onda ne treba da se boji da to i uradi".Hm...pa sta je Zac sa ovim svim mislio?
Pa uzivajte u slikama Vanessine ,,exkurzije" po LA Smile.
Vanessa Hudgens: Lovely in Los Angeles 90d3bc
Vanessa Hudgens: Lovely in Los Angeles 20upu74
Vanessa Hudgens: Lovely in Los Angeles Akwc9i
Vanessa Hudgens: Lovely in Los Angeles 23hm654
Vanessa Hudgens: Lovely in Los Angeles Dqobwn
Vanessa Hudgens: Lovely in Los Angeles 161n8mp

.Unusual Me.

.Unusual Me.
~**Web Master**~
~**Web Master**~

Zac prostina Laughing
Hahaha, salim se. xD
Nego, ovde mi Vanny i nije nesto :/

**[Z~e~Lj~a~N~a]**

**[Z~e~Lj~a~N~a]**
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

Hehe...Smile.Pa i nije,nije bas nesto ni sredjena,vise je kao u opustenoj varijanti...LoL Smile.

.Unusual Me.

.Unusual Me.
~**Web Master**~
~**Web Master**~

Pa ipak mi se ne svidja, i ovako be sminke, stila i sl. xD

5Vanessa Hudgens: Lovely in Los Angeles Empty Re: Vanessa Hudgens: Lovely in Los Angeles Sat Jun 06, 2009 10:47 am

●¢αѕι υη αηgєℓ●

●¢αѕι υη αηgєℓ●
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

Meni je jako lepa! bas je slatka!! Mnogo mi se svidja i extra se obukla.. lalala Razz

http://www.mileycyrus.forumb.biz

6Vanessa Hudgens: Lovely in Los Angeles Empty Re: Vanessa Hudgens: Lovely in Los Angeles Sat Jun 06, 2009 11:18 am

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

hehe,Vanessa u heavy stilu...xD
Pa dobro,to joj je opustena varijanta...xD
A za ono sto je Zac rekao nemam komentara...:\

7Vanessa Hudgens: Lovely in Los Angeles Empty Re: Vanessa Hudgens: Lovely in Los Angeles Sat Jun 06, 2009 11:54 am

JoJo ~ KeAp It ReAl

JoJo ~ KeAp It ReAl
~AshLeY AdMiN~
~AshLeY AdMiN~

Ja bas ni ne kontam sta je hte ime da kaze, ali kontam da nije nista lepo...
Pa ok, kosa joj je katastrofa i nema sminke, ali se lepo oukla po mene, pa davojka je na putu, a ne u izlasku i bas je briga kako izgleda, vazno je da se lepo provede... A i sad ce bar novine imati o cemu da pisu, Vanessa na exkurziji u LA bez sminke LOL...

http://mileycyrus-4ever.forumotion.com/forum.htm

8Vanessa Hudgens: Lovely in Los Angeles Empty Re: Vanessa Hudgens: Lovely in Los Angeles Sat Jun 06, 2009 12:21 pm

●¢αѕι υη αηgєℓ●

●¢αѕι υη αηgєℓ●
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

emam ni komentar na ono sto je zac rekao ali nije nista dobro mislio:(Sad

http://www.mileycyrus.forumb.biz

9Vanessa Hudgens: Lovely in Los Angeles Empty Re: Vanessa Hudgens: Lovely in Los Angeles Sat Jun 06, 2009 12:29 pm

.Unusual Me.

.Unusual Me.
~**Web Master**~
~**Web Master**~

JoJo '93 wrote:Ja bas ni ne kontam sta je hte ime da kaze, ali kontam da nije nista lepo...
pa ja mislim da i nije lepo. Kao da hoce da kaze da je s lakom zenskom, koja jedva ceka da pokaze golotinju Rolling Eyes

10Vanessa Hudgens: Lovely in Los Angeles Empty Re: Vanessa Hudgens: Lovely in Los Angeles Sat Jun 06, 2009 12:32 pm

JoJo ~ KeAp It ReAl

JoJo ~ KeAp It ReAl
~AshLeY AdMiN~
~AshLeY AdMiN~

Zac Efron wrote:
JoJo '93 wrote:Ja bas ni ne kontam sta je hte ime da kaze, ali kontam da nije nista lepo...
pa ja mislim da i nije lepo. Kao da hoce da kaze da je s lakom zenskom, koja jedva ceka da pokaze golotinju Rolling Eyes

Jao boze, ja ne kontam, on nju tako vredja, a ona nista... Valjda se lepo provela na putu, ako nista drugo...

http://mileycyrus-4ever.forumotion.com/forum.htm

11Vanessa Hudgens: Lovely in Los Angeles Empty Re: Vanessa Hudgens: Lovely in Los Angeles Sat Jun 06, 2009 12:51 pm

.Unusual Me.

.Unusual Me.
~**Web Master**~
~**Web Master**~

JoJo '93 wrote:
Zac Efron wrote:
JoJo '93 wrote:Ja bas ni ne kontam sta je hte ime da kaze, ali kontam da nije nista lepo...
pa ja mislim da i nije lepo. Kao da hoce da kaze da je s lakom zenskom, koja jedva ceka da pokaze golotinju Rolling Eyes

Jao boze, ja ne kontam, on nju tako vredja, a ona nista... Valjda se lepo provela na putu, ako nista drugo...
xD
Pa muskarci vole takve zene, pa je verovatno on zadovoljan njenom golotinjom lol!

12Vanessa Hudgens: Lovely in Los Angeles Empty Re: Vanessa Hudgens: Lovely in Los Angeles Sat Jun 06, 2009 4:44 pm

**[Z~e~Lj~a~N~a]**

**[Z~e~Lj~a~N~a]**
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

Zac Efron wrote:
JoJo '93 wrote:
Zac Efron wrote:
JoJo '93 wrote:Ja bas ni ne kontam sta je hte ime da kaze, ali kontam da nije nista lepo...
pa ja mislim da i nije lepo. Kao da hoce da kaze da je s lakom zenskom, koja jedva ceka da pokaze golotinju Rolling Eyes

Jao boze, ja ne kontam, on nju tako vredja, a ona nista... Valjda se lepo provela na putu, ako nista drugo...
xD
Pa muskarci vole takve zene, pa je verovatno on zadovoljan njenom golotinjom lol!
Ajme uzas...Pa sta ona sve cini za njega,cak je i bila zapostavila karijeru,a on tako...

13Vanessa Hudgens: Lovely in Los Angeles Empty Re: Vanessa Hudgens: Lovely in Los Angeles Sun Jun 07, 2009 9:02 am

~♥Andjela♥~

~♥Andjela♥~
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

JoJo '93 wrote:
Zac Efron wrote:
JoJo '93 wrote:Ja bas ni ne kontam sta je hte ime da kaze, ali kontam da nije nista lepo...
pa ja mislim da i nije lepo. Kao da hoce da kaze da je s lakom zenskom, koja jedva ceka da pokaze golotinju Rolling Eyes

Jao boze, ja ne kontam, on nju tako vredja, a ona nista... Valjda se lepo provela na putu, ako nista drugo...

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum