Vanessa & Ashley
Registrujte se na najbolji Srpski forum o Vanessi i Ashley! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Vanessa & Ashley
Registrujte se na najbolji Srpski forum o Vanessi i Ashley! Smile
Vanessa & Ashley
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Ashley Tisdale: “I’m Kind of Boring”

+3
JoJo ~ KeAp It ReAl
*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
.Unusual Me.
7 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

.Unusual Me.

.Unusual Me.
~**Web Master**~
~**Web Master**~

“I don’t drink and I don’t smoke. I’m not a good clubber and I never have been. I’m kind of boring. All of the ‘High School Musical’ cast are really good kids and we really like to keep that part of us normal.

“I love working - I love to do what I do. I like being creative and then going home.

“Sharpay is so much fun to play because she is the complete opposite to me. Stepping into someone else’s shoes is what acting is all about. I hope when I leave the set I’m not like Sharpay though!

PREVOD KASNIJE. SADA IMAM NEKIH OBAVEZA!

.Unusual Me.

.Unusual Me.
~**Web Master**~
~**Web Master**~

PREVOD

Ne pijem i ne pusim. Nisam dobra partijanka sada, a nikada nisam ni bila. Na neki nacin sam dosadna. Sva deca HSM-a su takva, dobra, i zelimo da ostanemo takvi, obicni.

Volim da radim, i volim ono sto radim. Volim da budem kreativna i kod kuce.

Veoma je zabavno igrati Sharpay zato sto je totalno moja suprotnost. Ulazak u tudje cipele je cela poenta glume. Mada ipak se nadam da nisam kao Sharpay kada napustim snimanje.

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

Super ireceno, uf, nema ona pojma da nama nikad nije dosadna... Razz

JoJo ~ KeAp It ReAl

JoJo ~ KeAp It ReAl
~AshLeY AdMiN~
~AshLeY AdMiN~

Pa da nama nije dosadna, ali pretpostavljam da je je teko u njenom drustvu... Sta ces... Pa jedno je sigurno definitivno nije kao Sharpay, i mi je mnogo volimo onakvu kakva jeste...

http://mileycyrus-4ever.forumotion.com/forum.htm

**[Z~e~Lj~a~N~a]**

**[Z~e~Lj~a~N~a]**
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

Nama sigurno nije dosadna,al mislim da nije kao Sharpay...Smile.

●¢αѕι υη αηgєℓ●

●¢αѕι υη αηgєℓ●
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

**[Z~e~Lj~a~N~a]** wrote:Nama sigurno nije dosadna,al mislim da nije kao Sharpay...Smile.
Naravno da nije kao Sharpay!!!!

http://www.mileycyrus.forumb.biz

.Unusual Me.

.Unusual Me.
~**Web Master**~
~**Web Master**~

JoJo '93 wrote:Pa da nama nije dosadna, ali pretpostavljam da je je teko u njenom drustvu... Sta ces... Pa jedno je sigurno definitivno nije kao Sharpay, i mi je mnogo volimo onakvu kakva jeste...

XxX KATE XxX

XxX KATE XxX
*Pocinjes da ih obozavas*
*Pocinjes da ih obozavas*

i ja mislim isto kao i kiki

~♥Andjela♥~

~♥Andjela♥~
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

JoJo '93 wrote:Pa da nama nije dosadna, ali pretpostavljam da je je teko u njenom drustvu... Sta ces... Pa jedno je sigurno definitivno nije kao Sharpay, i mi je mnogo volimo onakvu kakva jeste...

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum