Vanessa & Ashley
Registrujte se na najbolji Srpski forum o Vanessi i Ashley! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Vanessa & Ashley
Registrujte se na najbolji Srpski forum o Vanessi i Ashley! Smile
Vanessa & Ashley
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Intervjui od pre par dana

+5
Vany and Ash 4 ever
●¢αѕι υη αηgєℓ●
JB 'MuCh BeTtEr'
JoJo ~ KeAp It ReAl
*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
9 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Intervjui od pre par dana Empty Intervjui od pre par dana Fri Aug 07, 2009 9:41 am

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

4. avgusta,Vanessa je gostovala kod Alexe Chung.

Pricale su o Bandslamu, malo i o novim filmovima Sucher Punch i Beastly, novoj kuci...
A od 7. minuta su pretezale ruke, vukle konopac i jos svasta, pogledajte, smesno je xD

A 5. avgusta Nessa je nastupala kod Jimmy Kimmela i pogledajte sta je tu izjavila.
Takodje zanimljiv intervju.

2Intervjui od pre par dana Empty Re: Intervjui od pre par dana Sat Aug 08, 2009 5:43 am

JoJo ~ KeAp It ReAl

JoJo ~ KeAp It ReAl
~AshLeY AdMiN~
~AshLeY AdMiN~

Jao, ovaj prvi snimak sa Alexe je bas extra, ona je bas bas luda, jako mi se svidelo, crkla sam od smeha kad su otvarale one teg;e, bas je bilo smesno...
A u ovom drugom inteviuu mi je najsmesnije bilo kada joj je rekao ono da njen pas ne moze da pobedi, jer se takmici i Obamin pas xD i kada joj je rweako da moze one lutke sa njom i Zacom da stavi na tortu ako se budu vencavali...
U oba interviua su pricali o Bandslamu i fora je sto su prikazali isti snimak iz filma, mora da ju je smorilo vise da stalno prica jedno te isto...
Mnogo mi se lepse obukla u ovom interviuu Jimmyem i mnogo mi je tu lepsa nego u ovom sa Alexe...

http://mileycyrus-4ever.forumotion.com/forum.htm

3Intervjui od pre par dana Empty Re: Intervjui od pre par dana Sat Aug 08, 2009 9:10 am

JB 'MuCh BeTtEr'

JB 'MuCh BeTtEr'
~*.*MoDeRaToR*.*~
~*.*MoDeRaToR*.*~

JoJo '93 wrote:Jao, ovaj prvi snimak sa Alexe je bas extra, ona je bas bas luda, jako mi se svidelo, crkla sam od smeha kad su otvarale one teg;e, bas je bilo smesno...
A u ovom drugom inteviuu mi je najsmesnije bilo kada joj je rekao ono da njen pas ne moze da pobedi, jer se takmici i Obamin pas xD i kada joj je rweako da moze one lutke sa njom i Zacom da stavi na tortu ako se budu vencavali...
U oba interviua su pricali o Bandslamu i fora je sto su prikazali isti snimak iz filma, mora da ju je smorilo vise da stalno prica jedno te isto...
Mnogo mi se lepse obukla u ovom interviuu Jimmyem i mnogo mi je tu lepsa nego u ovom sa Alexe...
slazem se

http://www.jonas-brothers-4umer.tk

4Intervjui od pre par dana Empty Re: Intervjui od pre par dana Sat Aug 08, 2009 12:17 pm

●¢αѕι υη αηgєℓ●

●¢αѕι υη αηgєℓ●
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

preslatka je.. extra joj je odeca...Vise mi se svidja na 2 intervju.. Inacee..Vanny je prelepa i oba intervjua su jako smesni.. Smile

http://www.mileycyrus.forumb.biz

5Intervjui od pre par dana Empty Re: Intervjui od pre par dana Sun Aug 09, 2009 2:19 am

Vany and Ash 4 ever

Vany and Ash 4 ever
~*.*MoDeRaToR*.*~
~*.*MoDeRaToR*.*~

●¢αѕι υη αηgєℓ● wrote:preslatka je.. extra joj je odeca...Vise mi se svidja na 2 intervju.. Inacee..Vanny je prelepa i oba intervjua su jako smesni.. Smile

i ja se slazem

http://fame-school.yourforum4u.com/forum.htm

6Intervjui od pre par dana Empty Re: Intervjui od pre par dana Sun Aug 09, 2009 3:29 am

♥A♥ N♥DJ♥A♥

♥A♥ N♥DJ♥A♥
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

Preslatka je!

7Intervjui od pre par dana Empty Re: Intervjui od pre par dana Sun Aug 09, 2009 4:55 am

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

Aha, slazem se, lepse se obukla na drugom intervju, iako je kod Alexe kao u malo svecanijem fazonu...xD
Daa, i ja sam se smejala kad su pretezali ruke i to, i kad je onaj covek otvorio umesto Vany teglu...xDD
haha, da to za Obaminog psa xD Jeste skontali kako se Vanessa smesno smeje u 2. intervju? xDDD
Super su mi intervjui, bas su me nasmejali Very Happy

8Intervjui od pre par dana Empty Re: Intervjui od pre par dana Sun Aug 09, 2009 5:25 am

ToKiDoKi♥Xeny♥

ToKiDoKi♥Xeny♥
**Ides na turneju sa njima!**
**Ides na turneju sa njima!**

JoJo '93 wrote:Jao, ovaj prvi snimak sa Alexe je bas extra, ona je bas bas luda, jako mi se svidelo, crkla sam od smeha kad su otvarale one teg;e, bas je bilo smesno...
A u ovom drugom inteviuu mi je najsmesnije bilo kada joj je rekao ono da njen pas ne moze da pobedi, jer se takmici i Obamin pas xD i kada joj je rweako da moze one lutke sa njom i Zacom da stavi na tortu ako se budu vencavali...
U oba interviua su pricali o Bandslamu i fora je sto su prikazali isti snimak iz filma, mora da ju je smorilo vise da stalno prica jedno te isto...
Mnogo mi se lepse obukla u ovom interviuu Jimmyem i mnogo mi je tu lepsa nego u ovom sa Alexe...

9Intervjui od pre par dana Empty Re: Intervjui od pre par dana Sun Aug 09, 2009 11:22 am

.Unusual Me.

.Unusual Me.
~**Web Master**~
~**Web Master**~

Lepa je, ali sta znam... dosadno bre xD

10Intervjui od pre par dana Empty Re: Intervjui od pre par dana Wed Aug 19, 2009 7:55 am

Number_1_Ashnessa_Fan

Number_1_Ashnessa_Fan
~*.*MoDeRaToR*.*~
~*.*MoDeRaToR*.*~

Super su intervjui,crkavala sam od smeha kad sam ih gledala :hwaja:

http://girlsworld4um.forumotion.net/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum