Vanessa & Ashley
Registrujte se na najbolji Srpski forum o Vanessi i Ashley! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Vanessa & Ashley
Registrujte se na najbolji Srpski forum o Vanessi i Ashley! Smile
Vanessa & Ashley
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

"HSM Fans are the Best"

+4
Vany and Ash 4 ever
Number_1_Ashnessa_Fan
Mrs. Nadal
.Unusual Me.
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1"HSM Fans are the Best" Empty "HSM Fans are the Best" Wed Sep 30, 2009 4:03 am

.Unusual Me.

.Unusual Me.
~**Web Master**~
~**Web Master**~

Vanessa Hudgens je sedela sa novinarkom, i govorila o zurkama, izlascima, paparazzima, ali i o karijeri i filmovima koje snima i koje je snimila, npr. o Bandslamu.
Pevacica i glumica (20 godina) je ovako odgovarala:


"HSM Fans are the Best" Vanessa-hudgens-7-things



paparazzi su dosadni, i uvek u akciji, zato sto je to njihov posao.
Oni to rade, i nista drugo i ne mogu, dok su zaposleni kao paparazzi.
Ja sam zaposlena kao glumica i pevacica, i to je moj posao, pa ga obavljam kako treba. Ne osudjujem, i ne branim paparazze, ali nekada i u nekim stvarima stvarno preteraju, jer su i zvezde obicni ljudi, koji se bave svojim poslom, a na zalost i srecu je javni.
O HSM-u govori, kako je to jedno od najboljih iskustava u zivotu, kako su HSM fanovi divni i opsednuti njom i ostalim clanovima ekipe, i kako joj ta pozitivna slava kod devojcica i decaka prija.
"To je neverovatno, sva ta mala bica koja dolaze na intervjue i premijere samo zbog tebe, tek tada shvatas da nekome znacis, i tek tada shvatas pravo znacenje reci idol. Kada ih vidis d aplacu, da su srecni zbog tebe, srce zastane na tren i zapitas se da li to stvarno zasluzujes. Oni su sjajni, HSM fanovi me u nekim trenutcima odrzavaju u zivotu".

O izlascima s prijateljima govori:
"Pa, svi mi imamo poslove, rasporede koje treba da zavrsimo. A kada ih zavrsimo, uvek kao nagradu dobijemo predvidjeni odmor. Volim te odmore, na njima se srecem s prijateljima, koliko novim, toliko i onima koje odavno nisam videla, pa sve to raduje.Devojacke veceri su uvek zabavne, glupiranje, imitiranje, sminkanje, gledanje filmova, sve te to odrzava obicnom, normalnom devojkom".

2"HSM Fans are the Best" Empty Re: "HSM Fans are the Best" Wed Sep 30, 2009 9:29 am

Mrs. Nadal

Mrs. Nadal
~*.*MoDeRaToR*.*~
~*.*MoDeRaToR*.*~

Hahaha super je Vann u pravu je to za paparazze a pametni su joj odgovori

http://rnadal4ever.forumotion.net

3"HSM Fans are the Best" Empty Re: "HSM Fans are the Best" Wed Sep 30, 2009 9:43 am

.Unusual Me.

.Unusual Me.
~**Web Master**~
~**Web Master**~

Stvarno je super ovo izreceno, proisljeno, pametno a malu ulogu ima i moj prevod.
Za paparazze je totalno u pravu, za fanove extra stvarno. Fantatsicna je Vanny! Very Happy

4"HSM Fans are the Best" Empty Re: "HSM Fans are the Best" Wed Sep 30, 2009 11:44 am

Number_1_Ashnessa_Fan

Number_1_Ashnessa_Fan
~*.*MoDeRaToR*.*~
~*.*MoDeRaToR*.*~

Ovaj intervju je extra!U pravu je za paparazze,ovo za HSM fanove je bas lepo rekla......svi odgovori su stvarno pametni i sve je lepo receno!

http://girlsworld4um.forumotion.net/

5"HSM Fans are the Best" Empty Re: "HSM Fans are the Best" Wed Sep 30, 2009 11:52 am

Vany and Ash 4 ever

Vany and Ash 4 ever
~*.*MoDeRaToR*.*~
~*.*MoDeRaToR*.*~

Interviju je extra

http://fame-school.yourforum4u.com/forum.htm

6"HSM Fans are the Best" Empty Re: "HSM Fans are the Best" Thu Oct 01, 2009 12:02 am

.Unusual Me.

.Unusual Me.
~**Web Master**~
~**Web Master**~

Pa da, i verovatno su HSM fanovi najbolji, zato sto je to prvi znacajnijiVanessin film, koji je privukao mnogo publike, pa je tako i proslavio Vanny.
I vidi se da na tim devojackim vecerima ponasa se kao obicna, normalna devojka, pa je zato i tako normalna i prizemna.
Za paparazze se slazem, rekao sam gore xD

7"HSM Fans are the Best" Empty Re: "HSM Fans are the Best" Thu Oct 01, 2009 6:48 am

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

jao divna je Very Happy
Sve je lepo rekla, pogotovo ovo za idola... Very Happy
Super intervju! Very Happy

8"HSM Fans are the Best" Empty Re: "HSM Fans are the Best" Sat Oct 03, 2009 3:27 am

JoJo ~ KeAp It ReAl

JoJo ~ KeAp It ReAl
~AshLeY AdMiN~
~AshLeY AdMiN~

Pa lepo je to sto joj fanovi toliko znace, mislim da je ponekad odrazavaju u zivotu, i lepo je sto ih postuje, za paparaze, je u pravu smaraju mnogo, aloi to im je posao i oni od necega moraju da zive i nahrane svoje porodice...

http://mileycyrus-4ever.forumotion.com/forum.htm

9"HSM Fans are the Best" Empty Re: "HSM Fans are the Best" Sat Oct 31, 2009 1:31 pm

4everAsh

4everAsh
*Pocinjes da ih obozavas*
*Pocinjes da ih obozavas*

Drag0 mi je st0 j0j fan0wi t0lik0 znace a y prawy je za paparace

10"HSM Fans are the Best" Empty Re: "HSM Fans are the Best" Mon Mar 15, 2010 9:25 am

AnGiE

AnGiE
**Ides na turneju sa njima!**
**Ides na turneju sa njima!**

Pa bash extra!

http://www.mileycyrus-4ever.forumotion.com

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum