Vanessa & Ashley
Registrujte se na najbolji Srpski forum o Vanessi i Ashley! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Vanessa & Ashley
Registrujte se na najbolji Srpski forum o Vanessi i Ashley! Smile
Vanessa & Ashley
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Guilty Pleasure promasaj godine

+3
aca
Number_1_Ashnessa_Fan
.Unusual Me.
7 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Guilty Pleasure promasaj godine Empty Guilty Pleasure promasaj godine Fri Jan 15, 2010 5:00 pm

.Unusual Me.

.Unusual Me.
~**Web Master**~
~**Web Master**~

Na listi najgorih albuma ove godine, nasao se i album Guilty Pleasure.
Prodao se samo 27.000, i odmah spao sa liste.
Ljudi vise ne vole Ash kao pre, pre je bila voljena zbog HSM-a a sada dosta manje.
Ova godina joj je lose prosla na poslovnom planu.
Takodje govore da je Scott samo iskoriscava i da je s Ash kako bi ga finansirala i osugirala mu popularnost i novac.
Ne znamo, ali posto je Ash imala dosta flop poteza ove godine nadamo se da ce 2010 godina biti bolja, jer GP nije postigao nikakav uspeh i posle sest nedelja nestao s trzista.

2Guilty Pleasure promasaj godine Empty Re: Guilty Pleasure promasaj godine Sat Jan 16, 2010 2:45 am

Number_1_Ashnessa_Fan

Number_1_Ashnessa_Fan
~*.*MoDeRaToR*.*~
~*.*MoDeRaToR*.*~

Jako mi je zao zbog nje,meni se Guilty Pleasure bas svideo...Nadam se da nije tacno da je Scott iskoriscava jer je to vec prosla sa Jaredom pa se nadam da nece opet...Ali sigurno ce joj 2010 godina biti mnogo uspesnija...Smile

http://girlsworld4um.forumotion.net/

3Guilty Pleasure promasaj godine Empty Re: Guilty Pleasure promasaj godine Sat Jan 16, 2010 3:59 am

aca

aca
~Postajes njihov ogroman fan!~
~Postajes njihov ogroman fan!~

Drzimo palceve za nju u 2010 godini!!!!!
Dule podaci ti bas nisu tacni.... Guilty pleasure je u Americi prodat u preko 100 000 do sada, tih 27 000 sto spominjes je prodato u toku prve nedelje. Takodje njen CD je mnogo prodavaniji u Evropu i Juznoj americi gde je nominovana za MTV-evu nagradu najbolji strani izvodjac 2009 godine. Slazem se da brojka od sto hiljada nije neki uspeh ali nije ni lose... Prvi CD Headstrong se bolje prodavao jer je bila deo HSM ekipe i vecina dece\tinejdzera koji su gledali film su kpili i Headstrong koji je kasnije proglasen zlatnim jer je prodat u preko 500 000 primeraka. Ista situacija ceka sve Disney zvezde kada budu prestale saradnju sa Diznijem. Tu mislim na Miley Cyrus ciji se CD-ovi kupuju jer deca gledaju Hanu Montanu a sta ce biti sa njom kad prevazidje ulogu vreme ce reci. Takodje Ash je drugim CD-om pokusala da privuce stariju publiku a ne samo decu i tinejdzere zbog toga tekstovi pesama imaju provokativan sadrzaj...
:pease:



Last edited by aca on Sat Jan 16, 2010 5:11 am; edited 1 time in total

4Guilty Pleasure promasaj godine Empty Re: Guilty Pleasure promasaj godine Sat Jan 16, 2010 5:08 am

Mrs. Nadal

Mrs. Nadal
~*.*MoDeRaToR*.*~
~*.*MoDeRaToR*.*~

Meni je album super ne znam zbog cega se drugima ne svidja....
U svakom slucaju zelim joj sve ajbolje u 2010 godini...
A ovo za Scotta ne vjerujem meni se cini da su bash sretni

http://rnadal4ever.forumotion.net

5Guilty Pleasure promasaj godine Empty Re: Guilty Pleasure promasaj godine Sat Jan 16, 2010 11:40 am

JoJo ~ KeAp It ReAl

JoJo ~ KeAp It ReAl
~AshLeY AdMiN~
~AshLeY AdMiN~

Meni se iskreno dja GP, mislim slazem se sa Acom, htela je da privuce stariju publiku, i mislim da je superla, i da je zato manje prodavacn album, jer ga nisu kupovali klinci koji vole HSM... Nadam se da ce biti bolje, a sto se tice skota, bolje bi mu bilo da nije tako...

http://mileycyrus-4ever.forumotion.com/forum.htm

6Guilty Pleasure promasaj godine Empty Re: Guilty Pleasure promasaj godine Mon Jan 25, 2010 3:53 am

...Bojana...

...Bojana...
~Postajes njihov ogroman fan!~
~Postajes njihov ogroman fan!~

slazem se...nisam slusala taj album ali zelim joj da ima vise uspeha u 2010.

7Guilty Pleasure promasaj godine Empty Re: Guilty Pleasure promasaj godine Fri Feb 12, 2010 3:37 pm

«Miley*Rocks»

«Miley*Rocks»
*: Look dizajner :*
*: Look dizajner :*

zao mi je zbog nje,meni se GP bas svidjeo..

http://www.miley-balkan.com

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum