Vanessa & Ashley
Registrujte se na najbolji Srpski forum o Vanessi i Ashley! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Vanessa & Ashley
Registrujte se na najbolji Srpski forum o Vanessi i Ashley! Smile
Vanessa & Ashley
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Vanessa:Zack je moj zivot!

+6
**[Z~e~Lj~a~N~a]**
.Unusual Me.
~!~Vaka~!~
~Jaca - Drama Queen~
●¢αѕι υη αηgєℓ●
♥A♥ N♥DJ♥A♥
10 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Vanessa:Zack je moj zivot! Empty Vanessa:Zack je moj zivot! Fri Apr 10, 2009 6:00 am

Guest

avatar
Guest

On joj je na prvom mestu! To je tako niiice, ali šta će biti s njenom karijerom...

Zaljubljeni pogledi govore više od reči. Ljupki osmeh otkriva da je Vanessa Hudgens (20) so happy! I posle tri godine veze sa dečkom i kolegom iz "HSM-a" Zac Efronom (21) još uvek je zaljubljena u njega, baš kao prvog dana. "Zac je tako super. On je smisao mog života!", ushićeno priča ova mlada glumica i pevačica. Plavooki holivudski zavodnik je za Vanessu No.1. Za nju bukvalno ne postoji ništa važnije od Zaca! Iako je priča zaista romantična, s druge strane, deluje prilično naivno. Dok Zac postaje sve veći filmski superjunak, kod Vanesse vlada zatišje na poslovnom planu. Izgleda da je svoju karijeru zapostavila zbog veze s njim. Šta je sa novim ulogama, muzikom i brojnim fanovima? Vreme koje bi trebalo da utroši na svoju karijeru, Vanessa radije provodi pored svog dečka. Možda pronalazi zadovoljstvo u Zacovom uspehu? Ipak, to uopšte nije njen fazon...

VIŠE U novom broju BRAVO magazina...

2Vanessa:Zack je moj zivot! Empty Re: Vanessa:Zack je moj zivot! Fri Apr 10, 2009 6:43 am

♥A♥ N♥DJ♥A♥

♥A♥ N♥DJ♥A♥
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

Znam za ovo,extra!!!!!!!!!!

3Vanessa:Zack je moj zivot! Empty Re: Vanessa:Zack je moj zivot! Fri Apr 10, 2009 10:32 am

●¢αѕι υη αηgєℓ●

●¢αѕι υη αηgєℓ●
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

MA I JA ZNAMM...=)... hehe.. pa lepo lepo

http://www.mileycyrus.forumb.biz

4Vanessa:Zack je moj zivot! Empty Re: Vanessa:Zack je moj zivot! Fri Apr 10, 2009 1:32 pm

Guest

avatar
Guest

Lepo je to,ali ne bih volela da Nessa zbog toga zrtvuje karijeru... Sad

5Vanessa:Zack je moj zivot! Empty Re: Vanessa:Zack je moj zivot! Fri Apr 10, 2009 1:50 pm

●¢αѕι υη αηgєℓ●

●¢αѕι υη αηgєℓ●
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

ma znam i ja takodje.... pa bilo bih malo glupooo jer mucila se dosta da poigne owo sto je sad

http://www.mileycyrus.forumb.biz

6Vanessa:Zack je moj zivot! Empty Re: Vanessa:Zack je moj zivot! Thu Apr 23, 2009 12:46 pm

~Jaca - Drama Queen~

~Jaca - Drama Queen~
*Pocinjes da ih obozavas*
*Pocinjes da ih obozavas*

Pa super,oni su preslatki,savrsen par...upoznali se na snimanju i razvila se velika ljubav.ko zna kako bi reagovala da raskinu?bili bi tuzni svi,ovako srecni je najbolje

7Vanessa:Zack je moj zivot! Empty Re: Vanessa:Zack je moj zivot! Mon May 04, 2009 2:29 pm

~!~Vaka~!~

~!~Vaka~!~
**Upoznajete se!**
**Upoznajete se!**

znala sam za owo i stwarno mi je zao jer ona napusta karijeru moze da nastawi staima weze sto ce se wencati sa zacom...on nece napustiti karijeru pa zasto bi ona???

8Vanessa:Zack je moj zivot! Empty Re: Vanessa:Zack je moj zivot! Tue May 05, 2009 7:23 pm

~Jaca - Drama Queen~

~Jaca - Drama Queen~
*Pocinjes da ih obozavas*
*Pocinjes da ih obozavas*

jao divni su...romanticni...super su...<3
a valjda nece da napusti posao Wink

9Vanessa:Zack je moj zivot! Empty Re: Vanessa:Zack je moj zivot! Sun May 17, 2009 10:35 am

.Unusual Me.

.Unusual Me.
~**Web Master**~
~**Web Master**~

Pa super, mada nije u redu da napusti zbog njega, treba imati i nesto svoje.
Mada sada svi govore da im je veza u krizi, pa valjda nece raskinuti :S

10Vanessa:Zack je moj zivot! Empty Re: Vanessa:Zack je moj zivot! Sun May 17, 2009 11:16 am

●¢αѕι υη αηgєℓ●

●¢αѕι υη αηgєℓ●
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

Nadam se da nece..Smile Bas mi bilo glupo da Nessa zrtvuje toliko mnogo dok Zac ne zrvuje nista..

http://www.mileycyrus.forumb.biz

11Vanessa:Zack je moj zivot! Empty Re: Vanessa:Zack je moj zivot! Sun May 17, 2009 2:20 pm

**[Z~e~Lj~a~N~a]**

**[Z~e~Lj~a~N~a]**
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

...ιηησ¢єηт ℓσνє... wrote:MA I JA ZNAMM...=)... hehe.. pa lepo lepo

12Vanessa:Zack je moj zivot! Empty Re: Vanessa:Zack je moj zivot! Mon May 18, 2009 5:06 am

♥A♥ N♥DJ♥A♥

♥A♥ N♥DJ♥A♥
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

Naravno divan su par

13Vanessa:Zack je moj zivot! Empty Re: Vanessa:Zack je moj zivot! Mon May 18, 2009 5:29 am

**[Z~e~Lj~a~N~a]**

**[Z~e~Lj~a~N~a]**
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

Pa da,bas su sweet par,lepo idu zajedno Smile.

14Vanessa:Zack je moj zivot! Empty Re: Vanessa:Zack je moj zivot! Mon May 18, 2009 7:26 am

:: Otkacxena Mala ::

:: Otkacxena Mala ::
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

Pa meni se nesvidjaju kao par ...

15Vanessa:Zack je moj zivot! Empty Re: Vanessa:Zack je moj zivot! Mon May 18, 2009 2:46 pm

.Unusual Me.

.Unusual Me.
~**Web Master**~
~**Web Master**~

**[Z~e~Lj~a~N~a]** wrote:Pa da,bas su sweet par,lepo idu zajedno Smile.
Idu zajedno, ali ne treba da budu spojeni, pa da Nessa zbog njega i veze sve zapostavlja. Na jednoj strani neka ima ljubav a na drugoj karijeru Wink

16Vanessa:Zack je moj zivot! Empty Re: Vanessa:Zack je moj zivot! Mon May 18, 2009 3:30 pm

JoJo ~ KeAp It ReAl

JoJo ~ KeAp It ReAl
~AshLeY AdMiN~
~AshLeY AdMiN~

...ιηησ¢єηт ℓσνє... wrote:Nadam se da nece..Smile Bas mi bilo glupo da Nessa zrtvuje toliko mnogo dok Zac ne zrvuje nista..

Da bas je glupo to, ali to je dokaz koliko ga voli...

http://mileycyrus-4ever.forumotion.com/forum.htm

17Vanessa:Zack je moj zivot! Empty Re: Vanessa:Zack je moj zivot! Tue May 19, 2009 1:22 am

.Unusual Me.

.Unusual Me.
~**Web Master**~
~**Web Master**~

Pa neka i on njoj dokaze neshto Razz

18Vanessa:Zack je moj zivot! Empty Re: Vanessa:Zack je moj zivot! Tue May 19, 2009 8:09 am

**[Z~e~Lj~a~N~a]**

**[Z~e~Lj~a~N~a]**
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

Heh...Zac bas nesto i ne dokazuje Nessi da je voli,dok ona za njega zapostavlja svoju karijeru.

19Vanessa:Zack je moj zivot! Empty Re: Vanessa:Zack je moj zivot! Fri May 22, 2009 10:39 am

~♥Andjela♥~

~♥Andjela♥~
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

Super je to,ali neka ne bude zaslepljena ljubavlju, neka malo misli o buducnosti

20Vanessa:Zack je moj zivot! Empty Re: Vanessa:Zack je moj zivot! Fri May 22, 2009 4:11 pm

JoJo ~ KeAp It ReAl

JoJo ~ KeAp It ReAl
~AshLeY AdMiN~
~AshLeY AdMiN~

Ma Zac prica da nece da se zeni do 40te i to mi je neki jak znak ljubavi, a ona se slikala gola zbog njega i jos svasta, i hoce zbog njega da napusti karijeru... Mogao bi i on nesto da uredi.... Mislim stvarno...

http://mileycyrus-4ever.forumotion.com/forum.htm

21Vanessa:Zack je moj zivot! Empty Re: Vanessa:Zack je moj zivot! Sat May 23, 2009 4:56 am

♥A♥ N♥DJ♥A♥

♥A♥ N♥DJ♥A♥
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

pa u pravu si

22Vanessa:Zack je moj zivot! Empty Re: Vanessa:Zack je moj zivot! Sat May 23, 2009 5:28 am

**[Z~e~Lj~a~N~a]**

**[Z~e~Lj~a~N~a]**
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

U potpunosti se slazem sa JoJo Smile.Mislim Zac stvarno malo preteruje sa tom izjavom,a sta ona sve radi zbog njega,pa ono...

23Vanessa:Zack je moj zivot! Empty Re: Vanessa:Zack je moj zivot! Mon May 25, 2009 6:51 am

RBD GIRL 94

avatar
*~Novi clan~*
*~Novi clan~*

znam svidja mi se njena izvjava

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum