Vanessa & Ashley
Registrujte se na najbolji Srpski forum o Vanessi i Ashley! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Vanessa & Ashley
Registrujte se na najbolji Srpski forum o Vanessi i Ashley! Smile
Vanessa & Ashley
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Otkao sam brineta fajeri drukcije reaguju!!!

+2
*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
๑۩۞۩๑AsH[$]TiSdAle๑۩۞۩๑
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

๑۩۞۩๑AsH[$]TiSdAle๑۩۞۩๑

๑۩۞۩๑AsH[$]TiSdAle๑۩۞۩๑
**Ides na turneju sa njima!**
**Ides na turneju sa njima!**

Otkako sam ponovo brineta frajeri reaguju sasvim drugacije....Kaze se da frajeri izlaze sa plavusama ali se zene sa tamnokosim devojkama.P-osle promotivne turneje po Evropi,Scott je zekljno iscekivao na earodromu u Los Angelosu i predaio joj veliki buket cveca i ljubazno poneo njen prenatrpani prtljag/Da li je on Ashleyin princ iz snova..??Svakako nije jedini frajer u njenom uzbuljivom ljubavnom zivotu.Jer ova super devojka odlicno se razumela i sa Admom Georgiem(21),slatkisem iz 90201,koji je u video spotu igra njenog bivsheg decka.Ash ga je bash navatala pred fendovima "Adam je bash sladak i fin''.Bas je zabavno igrati sa njim..''A kako je on odearovao:Ash solo flertuje pred ukuljucenim kamerama''!!

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

hehe,citala sam o ovome u Bravo-u,bas mi je smesna ova recenica: "Kaze se da frajeri izlaze sa plavusama ali se zene sa tamnokosim devojkama." hehe...xD

♥A♥ N♥DJ♥A♥

♥A♥ N♥DJ♥A♥
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

da citala sam i ja...he he he super je

**[Z~e~Lj~a~N~a]**

**[Z~e~Lj~a~N~a]**
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

Hehe,ma opasna je Ash Smile.
A smesna je ova recenica : "Kaze se da frajeri izlaze sa plavusama ali se zene sa tamnokosim devojkama."Hehe... Smile.

Gost

avatar
Guest

*~*M*i*Lj*A*n*A*~* wrote:hehe,citala sam o ovome u Bravo-u,bas mi je smesna ova recenica: "Kaze se da frajeri izlaze sa plavusama ali se zene sa tamnokosim devojkama." hehe...xD

:good post:

.Unusual Me.

.Unusual Me.
~**Web Master**~
~**Web Master**~

A to uopste nije tacno xD
No, neka, neka je ovako prelepi napadaju frajeri, mada ja mislim da je ipak s Scottom. Very Happy

●¢αѕι υη αηgєℓ●

●¢αѕι υη αηgєℓ●
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

Zac Efron wrote:A to uopste nije tacno xD
No, neka, neka je ovako prelepi napadaju frajeri, mada ja mislim da je ipak s Scottom. Very Happy
takodje.. e , dule , dule.. Uvek znas sta hocu reci:P xD

http://www.mileycyrus.forumb.biz

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum