Vanessa & Ashley
Registrujte se na najbolji Srpski forum o Vanessi i Ashley! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Vanessa & Ashley
Registrujte se na najbolji Srpski forum o Vanessi i Ashley! Smile
Vanessa & Ashley
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Vanessa Hudgens zelela da bude Americki Idol!?!

+3
JoJo ~ KeAp It ReAl
*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
♥A♥ N♥DJ♥A♥
7 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

♥A♥ N♥DJ♥A♥

♥A♥ N♥DJ♥A♥
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

Vanessa Hudgens Wanted to Be On American Idol

Cutie Vanessa Hudgens had her hopes set on being an American Idol before she gained international fame from 'High School Musical.'

Fortunately for Hudgens, she didn't meet the audition requirements. She says, "I was 15 at the time ... and you had to be 16 to audition. So I thought, 'One more year.'

"Then, when I turned 16, High School Musical came along and I got to do it. So I thought I'd skip on American Idol."

♥A♥ N♥DJ♥A♥

♥A♥ N♥DJ♥A♥
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

PREVOD

Vanessa Hudgens je zelela da bude Americki idol. Vanessa se nadala da ce postati Americki Idol pre nego shto je postala poznata zbpg HSM-a. Vanessa tada nije imala zadovoljavajuce zahteve za prijavljivanje. Ona tada kaze: "Ja sam imala 15 godina kada sam se prijavila ... a bilo je potrebno 16. Pomislila sam da mogu cekati jos jednu godinu. Tada sam se prijavila za HSM, pa sam pomislila da bi trebalo da prekocim Idola".

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

heh,pa falila joj je jedna godina...xD
Nema veze,mislim da je sa HSM postigla uspeh kakav nikad ne bi sa Americkim idolom! Very Happy

JoJo ~ KeAp It ReAl

JoJo ~ KeAp It ReAl
~AshLeY AdMiN~
~AshLeY AdMiN~

Znala sam ovo, pa i ja mislim da je postigla veci uspredh sa HSM, nego sto bi sa bilo cim drugim...

http://mileycyrus-4ever.forumotion.com/forum.htm

♥A♥ N♥DJ♥A♥

♥A♥ N♥DJ♥A♥
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

a slaze se

**[Z~e~Lj~a~N~a]**

**[Z~e~Lj~a~N~a]**
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

*~*M*i*Lj*A*n*A*~* wrote:heh,pa falila joj je jedna godina...xD
Nema veze,mislim da je sa HSM postigla uspeh kakav nikad ne bi sa Americkim idolom! Very Happy
Slazem se... Smile.

.Unusual Me.

.Unusual Me.
~**Web Master**~
~**Web Master**~

Da, bolje sto nije, mozda ne bi ni prosla, a ovako joj je s HSM ako prodje na audiciji bio zagarantovan uspeh. Smile

●¢αѕι υη αηgєℓ●

●¢αѕι υη αηgєℓ●
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

Zac Efron wrote:Da, bolje sto nije, mozda ne bi ni prosla, a ovako joj je s HSM ako prodje na audiciji bio zagarantovan uspeh. Smile
jeaa

http://www.mileycyrus.forumb.biz

~♥Andjela♥~

~♥Andjela♥~
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

Zac Efron wrote:Da, bolje sto nije, mozda ne bi ni prosla, a ovako joj je s HSM ako prodje na audiciji bio zagarantovan uspeh. Smile
Da...
Sa HSM-om je postigla stwarno veliki uspeh...

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum