Vanessa & Ashley
Registrujte se na najbolji Srpski forum o Vanessi i Ashley! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Vanessa & Ashley
Registrujte se na najbolji Srpski forum o Vanessi i Ashley! Smile
Vanessa & Ashley
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY

+4
Number_1_Ashnessa_Fan
.Unusual Me.
*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
JB 'MuCh BeTtEr'
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY Empty Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY Tue Sep 15, 2009 8:22 am

JB 'MuCh BeTtEr'

JB 'MuCh BeTtEr'
~*.*MoDeRaToR*.*~
~*.*MoDeRaToR*.*~

Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY Vanessa-hudgens-allure
Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY Vanessa-hudgens-allure-2

Vanessa Hudgens featured in the October issue of ALLURE on newsstands Sept. 22. Nessa on her fully nude pictures that keep leaking online: 'Whenever anybody asks me, would I do nudity in a film, if I say that it's something I'm not comfortable with, they're like, 'Bullshit, you've already done it.'

If anything, it makes it more embarrassing, because that was a private thing. It's screwed up that someone screwed me over like that. At least some people are learning from my mistakes.'

On Megan Fox who is friends with her boyfriend Zac Efron: 'We actually have the same stylist. That was our first time hanging out together. We were sitting at the same table; we went to the afterparties together and just had a great time. It was my first Golden Globes.'

Prevod:
Vanessa Hudgens se pojavljuje u oktobarskom broju casopisa Allure, 22.sept. i govori o golim slikama. "Ukoliko me neko pita da se skinem gola za film, a ja odbijem, kazu Sranje, pa vec su te videli svi golu". Takodje, to je veoma ponizavajuca stvar, koja treba ostati privatna (golotinja). Naravno da nije trebalo to da se dogodi, kao da mi se svidja sto su se te slike pojavila, ali barem drugi uce na mojim greskama.Govori i o Megan Fox, koja je drugarica njenog decka Zaca Efrona "Mi imamo istog stilistu, tako smo se upoznali i preko njega smo poceli da se druzimo, zajedno odlazimo na zurke i sl. Prvi put smo se zblizile na dodeli Zlatnih globusa. kaze gospodjica Hudgens

Prevod by Dule

http://www.jonas-brothers-4umer.tk

2Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY Empty Re: Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY Tue Sep 15, 2009 11:33 am

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

pa dobro i kaze Nessa...
Msm, sad ako su te slike izasle u javnost, ne znaci da ce se odmah skidati gola za film...
Prelepa je ne ovim slikama btw... Very Happy
Hvala Linda i Dule! <3

3Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY Empty Re: Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY Tue Sep 15, 2009 11:45 am

.Unusual Me.

.Unusual Me.
~**Web Master**~
~**Web Master**~

Stvarnos u fantasticne slike.
A ispada kao da je ona sama sebi namestila gole slike, pa kao ako mozes jednom, nista ti ne fali i drugi put. xS
Bas su bezobrazni, a ja volim Megan i ne mislim kako hoce da ukrade Zaca.

Ps. nema na cemu Very Happy

4Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY Empty Re: Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY Tue Sep 15, 2009 1:57 pm

Number_1_Ashnessa_Fan

Number_1_Ashnessa_Fan
~*.*MoDeRaToR*.*~
~*.*MoDeRaToR*.*~

*~*M*i*Lj*A*n*A*~* wrote:pa dobro i kaze Nessa...
Msm, sad ako su te slike izasle u javnost, ne znaci da ce se odmah skidati gola za film...
Prelepa je ne ovim slikama btw... Very Happy
Hvala Linda i Dule! <3

http://girlsworld4um.forumotion.net/

5Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY Empty Re: Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY Tue Sep 15, 2009 4:43 pm

JoJo ~ KeAp It ReAl

JoJo ~ KeAp It ReAl
~AshLeY AdMiN~
~AshLeY AdMiN~

Ma prelepa je na forkama za casopis, a to je u pravu, posto se nije slikala da bi pokazala svima da moze tek tako da se skine, i nije htela da izadju slike u javnost...
Pa naravno da ne znaci da ce tek tako da se skine za film...
Jedno je da te snimaju, a drugo da se sam slikas, a ima jos jedna veoma velika razlika, za ono sto se sama slikala niko joj nije platio, a za film bi dobila debele pare xD....
Da sto se tice Megan, ja se ne bih tek tako sa njom druzila mislim posto je izjavila da je jakooo zaljubljena u Zaca i nznm ni ja sta jos, ali posto izmedju Megan i Zaca za sad nema nista, nem nista protiv da se druze xD...

http://mileycyrus-4ever.forumotion.com/forum.htm

6Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY Empty Re: Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY Wed Sep 16, 2009 9:44 am

Mrs. Nadal

Mrs. Nadal
~*.*MoDeRaToR*.*~
~*.*MoDeRaToR*.*~

Extra slike a ovo za gole slike msm to ej toliko puta receno i zna se da nije bila njena krivica.A sa Megan i ne znam bash msm da je to sve komplikovano je r je Megan kao sto kazhe JoJo zaljubljena u Zaca pa bash i ne vjerujem u to..........

http://rnadal4ever.forumotion.net

7Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY Empty Re: Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY Wed Sep 16, 2009 12:30 pm

Number_1_Ashnessa_Fan

Number_1_Ashnessa_Fan
~*.*MoDeRaToR*.*~
~*.*MoDeRaToR*.*~

Pa,ako Zac stvarno voli Nessu onda Megan ne moze nista da uradi.....

http://girlsworld4um.forumotion.net/

8Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY Empty Re: Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY Wed Sep 16, 2009 12:42 pm

.Unusual Me.

.Unusual Me.
~**Web Master**~
~**Web Master**~

Mislim da Megan i ne pokusava nista da uradi, jer je ona Zacova drugarica Smile

9Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY Empty Re: Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY Wed Sep 16, 2009 1:52 pm

**[Z~e~Lj~a~N~a]**

**[Z~e~Lj~a~N~a]**
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

Pa to sto se Nessa slikala gola nije trebalo da izadje u javnost,tako da ni ne treba da se slika gola za film Smile.A na ovim slikama je bas sweet Smile.

10Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY Empty Re: Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY Thu Sep 17, 2009 8:50 am

Mrs. Nadal

Mrs. Nadal
~*.*MoDeRaToR*.*~
~*.*MoDeRaToR*.*~

Zac Efron wrote:Mislim da Megan i ne pokusava nista da uradi, jer je ona Zacova drugarica Smile

Ne vjerujem ja njoj!!!

http://rnadal4ever.forumotion.net

11Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY Empty Re: Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY Mon Sep 21, 2009 4:08 am

~♥Andjela♥~

~♥Andjela♥~
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

Pa naravno da ne treba da se skida stalno, to je jednom bilo ne nemareno, Boze sta je vise napadaju.
I prelepa je na slikama.

12Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY Empty Re: Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY Mon Sep 21, 2009 6:09 am

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

~♥️Andjela♥️~ wrote:Pa naravno da ne treba da se skida stalno, to je jednom bilo ne nemareno, Boze sta je vise napadaju.
I prelepa je na slikama.
pa kako mislis ne namerno? scratch
Da joj je telefon slucajno slikao bas kad je bila gola? xDD
Ali nebitno, bitno da Vany nece da se skine skroz gola za film! :]

13Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY Empty Re: Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY Mon Sep 21, 2009 12:43 pm

.Unusual Me.

.Unusual Me.
~**Web Master**~
~**Web Master**~

Mislila je da nije namerno izbacila slike, hoce Andjela da se pogubi nekad xD

14Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY Empty Re: Vanessa Hudgens ALLURE LOVELY Mon Sep 21, 2009 1:42 pm

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*

*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
~*VIP clan*~
~*VIP clan*~

aha, pa dobro xD
to da...xD

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum